ProGaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ProGaming

ProGaming
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Salut cautam Staff si SERVARE Hostate sau PART-TIME pentru mai multe detali add id csdm_truelove

 

 Va Multumim!

In jos 
AutorMesaj
skizzi
(Community Fonder)
skizzi


Mesaje : 1097
Mesaje pe zi : 7560
Data nasterii : 31/12/1998
Inregistrat : 05/07/2011
Age : 25
Localizare : LaLeagane Elite
Joburi/Distractii : Deathrun
Stare de spirit : Calm , Bun

Va Multumim! Empty
MesajSubiect: Va Multumim!   Va Multumim! Icon_minitimeMier Oct 12, 2011 8:01 am

De la inceput, acest proiect a fost unul din proiectele, care pe langa ca ajutau, au adus oamenii aproape. Desi multi l-au considerat de la inceput un esec, el continua sa aibe succes si sa ajute serverele comunitatii. Pentru asta, Staff-ul Laleagane va multumeste, voua, celor ce ati contribuit la bunul mers al acestui proiect, cei din staff, xAdmini si toti cei ce ne-ati sustinut.

Eu, personal va multumesc pentru implicarea voastra, pentru ajutorul oferit, pentru tot timpul dedicat acestui proiect. Ne-am dori sa va putem multumi asa cum trebuie, insa nu exista cuvinte sa va aducem multumirile care vi se cuvin. Speram ca nici noi sa nu va dezamagim pe voi si sa intelegeti in continuare scopul acestui proiect si rolul vostru in aceasta comunitate.

Proiectul exista si va exista datorita voua! Multumim!


Cu stima,

Staff-ul WestCs
Sus In jos
https://progaming.1talk.net
 
Va Multumim!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ProGaming :: Proiectele Communitatii :: [HS xProjects] :: xAdmin :: [xAdmin]Anunturii si informatii-
Mergi direct la: